Разлика помеѓу преработките на „Грегоријански календар“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Време}}
{{календари}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Календари]]