Разлика помеѓу преработките на „Ломбардија“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Региони во Италија}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Ломбардија| ]]
[[Категорија:Региони во Италија]]