Разлика помеѓу преработките на „Рафаел Алберти“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Добитници на златен венец}}
 
{{Нормативна контрола}}
{{DEFAULTSORT:Алберти, Рафаел}}
[[Категорија:Шпански поети]]