Разлика помеѓу преработките на „Арно (река)“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 49 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q115457 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Ризница-врска|Lung'Arno (Firenze)}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Реки во Тоскана]]
[[Категорија:Фиренца]]