Разлика помеѓу преработките на „Анимација“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(Откажано уредувањето 3170639 на уредникот 93.72.147.6 (разговор). Cross-wiki spam)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* Анимиран филм
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Уметност]]