Разлика помеѓу преработките на „Месна мрежа“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
</p>
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Сметачи]]
[[Категорија:Семрежје]]