Разлика помеѓу преработките на „Бил Клинтон“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Претседатели на САД}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Претседатели на САД]]
[[Категорија:Живи луѓе]]