Разлика помеѓу преработките на „Февруари“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (додадена Категорија:Февруари со помош на HotCat)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Месеци}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Месеци]]
[[Категорија:Февруари| ]]