Разлика помеѓу преработките на „Дијамантите се вечни (филм)“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{наводи}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија: Филм]]
[[Категорија:Филмови со Џејмс Бонд]]