Разлика помеѓу преработките на „Папа Адријан I“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Никулец за папа}}
 
{{Нормативна контрола}}
{{DEFAULTSORT:Адријан I}}
[[Категорија:Родени во 700 година]]