Разлика помеѓу преработките на „Папа Јулиј I“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q103101 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Папи}}
 
{{Нормативна контрола}}
{{DEFAULTSORT:Јулие I}}
[[Категорија:Починати во 352 година]]