Разлика помеѓу преработките на „Ахен“

Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (додадена Категорија:Рајнска област со помош на HotCat)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{наводи}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Ахен| ]]
[[Категорија:Градови во Северна Рајна-Вестфалија]]