Разлика помеѓу преработките на „Евровизија 2004“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Отстрането уредувањето на 77.28.77.18 (разговор), вратено на последната верзија на Addbot)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Евровизија по години|2004]]
{{Евровизија}}