Разлика помеѓу преработките на „Папа Елевтериј“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 59 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q101090 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{Папи}}
{{Нормативна контрола}}
{{DEFAULTSORT:Елевтериј}}
[[Категорија:Починати во 189 година ]]