Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Marius Bobleagă“

Нема измена во големината ,  пред 6 години
с
Stryn ја премести страницата Разговор со корисник:Mecanicul на Разговор со корисник:Marius Bobleagă: Автоматски преместена страницата при преимен...
с (Бот: Добредојдe)
 
с (Stryn ја премести страницата Разговор со корисник:Mecanicul на Разговор со корисник:Marius Bobleagă: Автоматски преместена страницата при преимен...)
 
106

уредувања