Разлика помеѓу преработките на „Архив“

Додадени 2.212 бајти ,  пред 5 години
Создадена страница со: '''Архив''' е установа во кој трајно се чува и стручно се обработува архивскиот матери...
(Создадена страница со: '''Архив''' е установа во кој трајно се чува и стручно се обработува архивскиот матери...)
(нема разлика)
179

уредувања