Разлика помеѓу преработките на „Гордана Јовиќ-Стојковска“

нема опис на уредувањето
| image = Goca.jpg
| image_size = 250px
| caption =
| caption = <small>Шербеџија на [12th Satellite Awards|12th]] annual [[Satellite Awards]] во [[Лос Ангелес]] во Декември 2007.</small>
| birth_date = {{Birth date and age|1961}}
| birth_place = [[Грделица]], [[СФР Југославија]], <br>[[Србија]]
95

уредувања