Разлика помеѓу преработките на „Гордана Јовиќ-Стојковска“

нема опис на уредувањето
{{Писател
| име = Гордана Јовиќ Стојковска
| слика =
| ширина_слике = 250п
| опис_слике = ''Гордана Јовиќ Стојковска''
| датум_рођења = [[1961]].
| место_рођења = [[Грделица, Србија]]
| држава_рођења = [[СФР Југославија|Србија]]
 
 
 
 
'''Гордана Јовиќ Стојковска'''
 
95

уредувања