Разлика помеѓу преработките на „Гордана Јовиќ-Стојковска“

Создадена страница со: '''Гордана Јовиќ Стојковска''' Гордана Јовиќ Стојковска е родена 1961 во Грделица, С...
(Создадена страница со: '''Гордана Јовиќ Стојковска''' Гордана Јовиќ Стојковска е родена 1961 во Грделица, С...)
(нема разлика)
95

уредувања