Разлика помеѓу преработките на „Кралска академија на науките (Шведска)“

Нормативна контрола moved to wikidata
(authority control moved to wikidata)
(Нормативна контрола moved to wikidata)
 
 
{{Нормативна контрола|GND=4272060-6}}
 
[[Категорија:Кралска шведска академија на науките| ]]