Разлика помеѓу преработките на „Кралска академија на науките (Шведска)“

authority control moved to wikidata
с
(authority control moved to wikidata)
 
 
{{нормативнаНормативна контрола|TYP=k|GND=4272060-6|LCCN=n/80/044879|VIAF=150591344}}
 
[[Категорија:Кралска шведска академија на науките| ]]