Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Blerim-destani.jpg“

{{Слика-опис |Опис= Блерим Дестани |Извор= sq.wiki |Датум= |Автор= |Други_верзии= нема }}
({{Слика-опис |Опис= Блерим Дестани |Извор= sq.wiki |Датум= |Автор= |Други_верзии= нема }})
 
(нема разлика)
25

уредувања