Блерим Дестани: Разлика помеѓу преработките

Додадени 2.125 бајти ,  пред 6 години
Создадена страница со: {{Infobox aktor | emri = Блерим Дестани |foto = 250px | titulli = | emri i vërtetë = | ditëlindja = 12...
(Создадена страница со: {{Infobox aktor | emri = Блерим Дестани |foto = 250px | titulli = | emri i vërtetë = | ditëlindja = 12...)
(нема разлика)
25

уредувања