Разлика помеѓу преработките на „Фридрих Вилхелм Јозеф фон Шелинг“

authority control moved to wikidata
(authority control moved to wikidata)
 
 
{{нормативнаНормативна контрола|VIAF=88933257|GND=118607057}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Шелинг, Фридрих Вилхелм Јозеф Фон}}