Свјатослав Рихтер: Разлика помеѓу преработките

Одземени 15 бајти ,  пред 7 години
authority control moved to wikidata
сНема опис на уредувањето
(authority control moved to wikidata)
 
 
{{нормативнаНормативна контрола|VIAF=110760369}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Рихтер, Свјатослав}}