Разлика помеѓу преработките на „Дејвид Лојд Џорџ“

Одземени 28 бајти ,  пред 4 години
authority control moved to wikidata
с
(authority control moved to wikidata)
 
 
{{нормативнаНормативна контрола|VIAF=59148536|GND=118573675}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Лојдџорџ, Дејвид}}