Фридрих Лефлер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 6 бајти ,  пред 7 години
authority control moved to wikidata
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
(authority control moved to wikidata)
* [http://www.fli.bund.de Официјална страница на институтот]
 
{{Нормативна контрола}}
{{Authority control|VIAF=62318773}}
{{Persondata
| NAME = Лефлер, Фридрих Август Јоханес