Ерих Кестнер: Разлика помеѓу преработките

Одземени 48 бајти ,  пред 7 години
authority control moved to wikidata
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
(authority control moved to wikidata)
 
 
{{нормативнаНормативна контрола|VIAF=59084620 |LCCN=n/50/044640 |GND=118559206 }}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Кестнер, Емил Ерих}}