Разлика помеѓу преработките на „Вилхелм Вин“

Одземени 9 бајти ,  пред 5 години
authority control moved to wikidata
(authority control moved to wikidata)
{{Епоними на физички константи}}
 
{{Нормативна контрола}}
{{Authority control|VIAF=5029509 |GND=118767844 }}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Вин, Вилхелм}}