Рихард Вагнер: Разлика помеѓу преработките

Одземени 58 бајти ,  пред 7 години
authority control moved to wikidata
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
(authority control moved to wikidata)
 
 
{{нормативнаНормативна контрола|PND=118594117|LCCN=n/79/89831|VIAF=29732107|SELIBR=208148}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Вагнер, Рихард}}