Хироши Амано: Разлика помеѓу преработките

Одземени 33 бајти ,  пред 7 години
authority control moved to wikidata
(Создадена страница со: {{Нобеловец}} {{Infobox scientist | name = Хироши Амано | image = | image_size = | alt...)
 
(authority control moved to wikidata)
 
 
{{Нормативна контрола|VIAF=272940108 |LCCN=n/97/55894 }}