Разлика помеѓу преработките на „Александар Василевич Александров“

authority control moved to wikidata
с
(authority control moved to wikidata)
 
 
{{нормативнаНормативна контрола|VIAF=34642391}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Александров, Александар Василевич}}