Разлика помеѓу преработките на „Адолф Андерсен“

Одземени 14 бајти ,  пред 5 години
authority control moved to wikidata
с
(authority control moved to wikidata)
 
 
 
{{нормативнаНормативна контрола|VIAF=10636597}}
 
[[Категорија:Германски шахисти]]