Разлика помеѓу преработките на „ФК Шкендија Тетово“

Нема измена во големината ,  пред 5 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
тренер = Јетон Беќири |
лига = [[Прва Македонска Лига (фудбал)|Прва македонска лига]] |
сезона = [[Прва фудбалска лига на Македонија 2013/2014|2013/2015|2014/2015]] |
позиција = 43<sup>ти</sup> |
шема_лр1=_redshoulders|шема_т1=_blackstripes|шема_др1=_redshoulders |
леварака1=000000|тело1=FF0000|деснарака1=000000|шорцеви1=000000|чорапи1=FF0000|