Разлика помеѓу преработките на „Лука Циндриќ“

Додадени 886 бајти ,  пред 5 години
Создадена страница со: {{Infobox handball biography | name = Лука Циндриќ | image = <!-- Format: Player Photo.jpg --> | image_size...
(Создадена страница со: {{Infobox handball biography | name = Лука Циндриќ | image = <!-- Format: Player Photo.jpg --> | image_size...)
(нема разлика)
142

уредувања