Разлика помеѓу преработките на „Боровичи“

Одземени 6 бајти ,  пред 5 години
обновување
с (Bot: Migrating 32 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q132714 (translate me))
(обновување)
== Надворешни врски ==
{{Commonscat|Borovichi}}
* [http://boradminborovichi-adm.ru/bp/bp.shtml Официјален веб-сајт] {{ru}}
 
[[Категорија:Градови во Русија]]
137

уредувања