Разлика помеѓу преработките на „КК Ангели“

Одземени 60 бајти ,  пред 5 години
с
нема опис на уредувањето
с
| тренер = Благоја Кечовски
| титули =
| лига = Трета македонскаЛига кошаркарска лигаМажи
| сезона = 20132014/1415
| позиција = Втора лига<br />93<small>ти</small>
| вебместо = [http://kkangeli.webs.com kkangeli.webs.com]
| h_body=000099|h_pattern_b=_thinwhitesides|h_shorts=000099|h_pattern_s=