Васил Василев: Разлика помеѓу преработките

Додадени 89 бајти ,  пред 7 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12274677)
<references/>
[[Категорија:Дејци на ВМРО]]
[[Категорија:Бугарски политичари од Македонија]]
305

уредувања