Разлика помеѓу преработките на „ФК Шкендија Тетово“

с
нема опис на уредувањето
с
капацитет = 15.000 |
претседател = Љуљзим Имери|
тренер = АрдианЈетон КозникуБеќири |
лига = [[Прва Македонска Лига (фудбал)|Прва македонска лига]] |
сезона = [[Прва фудбалска лига на Македонија 2013/2014|2013/2014]] |