Вардар: Разлика помеѓу преработките

Додадени 89 бајти ,  пред 16 години
с
interwiki
Нема опис на уредувањето
с (interwiki)
[[Категорија:Реки во Македонија]]
 
[[bg:Вардар]]
[[de:Vardar]]
[[en:Vardar]]
[[nl:Axios]]
[[ro:Vardar]]
[[sr:Вардар]]
[[sv:Vardar]]
95

уредувања