Разлика помеѓу преработките на „Порнографски филм“

с
Отстрането уредувањето на 89.205.117.233 (разговор), вратено на последната верзија на ГП
с (Отстрането уредувањето на 89.205.117.233 (разговор), вратено на последната верзија на ГП)
== '''Порнографски филм''' е [[филм]] во кој се прикажуваат експлицитни сцени на [[секс]]. ==
 
==Порнографски филмови во Македонија==