Разлика помеѓу преработките на „Скратеници во македонскиот јазик“

с
Отстрането уредувањето на 92.55.85.90 (разговор), вратено на последната верзија на Bjankuloski06
с (Отстрането уредувањето на 92.55.85.90 (разговор), вратено на последната верзија на Bjankuloski06)
== Наводи ==
{{наводи}}
 
 
OMG! Ова се е точно горееееееееееее ке ви помогнееееееееее тралалалаллала WOW WOW WOW WOW WOW WOW WOW WOW WOW WOW WOW !!!!!!!!!!!!!!!
 
== Поврзано ==