Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
Maintenance script ја премести страницата Корисник:Wonderfool на Корисник:Wonderfool~mkwiki без да остави пренасочување: Автоматски преместена страницат...
Нема опис на уредувањето
с (Maintenance script ја премести страницата Корисник:Wonderfool на Корисник:Wonderfool~mkwiki без да остави пренасочување: Автоматски преместена страницат...)
 
0

уредувања