Josip~mkwiki

Членува од 17 декември 2006
Нема измена во големината ,  пред 5 години
с
Maintenance script ја премести страницата Корисник:Josip на Корисник:Josip~mkwiki без да остави пренасочување: Автоматски преместена страницата при...
(Нова страница: {{Josip}} Нинџа.)
 
с (Maintenance script ја премести страницата Корисник:Josip на Корисник:Josip~mkwiki без да остави пренасочување: Автоматски преместена страницата при...)
 
0

уредувања