Разлика помеѓу преработките на „Џејмс Стјуарт“

Додадени 22 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: eu:James Stewart
с (Бот: Интервики за избрани статии за sv:James Stewart)
с (Бот Додава: eu:James Stewart)
[[Категорија:Оскаровци]]
 
 
{{Link FA|sv}}
 
[[ca:James Stewart]]
[[eo:James Stewart]]
[[es:James Stewart]]
[[eu:James Stewart]]
[[fa:جیمز استوارت]]
[[fi:James Stewart]]
[[sq:James Stewart]]
[[sr:Џејмс Стјуарт]]
[[sv:James Stewart]] {{Link FA|sv}}
[[tr:James Stewart]]
[[zh:詹姆斯·史都華]]
18.766

уредувања