Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Brba~mkwiki“

Нема измена во големината ,  пред 6 години
с
Maintenance script ја премести страницата Разговор со корисник:Brba на Разговор со корисник:Brba~mkwiki без да остави пренасочување: Автоматски прем...
(Вашата сметка ќе биде преименувана)
с (Maintenance script ја премести страницата Разговор со корисник:Brba на Разговор со корисник:Brba~mkwiki без да остави пренасочување: Автоматски прем...)
0

уредувања