Разговор со корисник:Vikiniki1: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{добредојде}})
 
Нема опис на уредувањето
 
{{добредојде}}
--[[User:Ehrlich91|Ehrlich91]] <small>([[User talk:Ehrlich91|разговор]])</small> 17:03, 19 април 2015 (CEST)