Разлика помеѓу преработките на „Дафина Зеќири“

Додадени 1.118 бајти ,  пред 6 години
Создадена страница со: '''Дафина Зечќири''' позната како (Даффу) родена на 14.04.1991 Верберг во Шведска. Се врати...
(Создадена страница со: '''Дафина Зечќири''' позната како (Даффу) родена на 14.04.1991 Верберг во Шведска. Се врати...)
(нема разлика)
25

уредувања