Разлика помеѓу преработките на „14 мај (родени)“

Нема измена во големината ,  пред 6 години
с
Цукерберг -> Закерберг
с (Цукерберг -> Закерберг)
|-
|valign="top" align="right"|[[1984]] 
|[[Марк ЦукербергЗакерберг]] — основач на [[Facebook]].
|-
|valign="top" align="right"|[[1984]]