Разлика помеѓу преработките на „Алберто Контадор“

Додадени 102 бајти ,  пред 5 години
нема опис на уредувањето
: 2. Краен пласман [[Вуелта а Андалусија]]
::1. Етапа 3
: 4. Краен пласман [[Волта а Каталуња 2015|Волта а Каталуња]]
: 5. Краен пласман [[Тирено-Адријатико 2015|Тирено-Адријатико]]
{{Palmares end}}